Slapukai EPIB tinklalapyje

Norėdami pagerinti Jūsų apsilankymo mūsų tinklalapyje patirtį, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą šiame tinklalapyje ir nekeisdami savo naršyklės slapukų nustatymų, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Slapukų naudojimo nustatymus pakeisti galite bet kada vėliau.

Sutinku
 
 
 

Apie premiją

Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijos tikslas - ugdyti jaunimo sąmoningumą Europos klausimais ir skatinti jo dalyvavimą Europos integracijos projektuose.

Šia premija apdovanojami jaunimo vykdomi projektai, kuriais ugdomas tarpusavio supratimas, skatinama puoselėti bendrą Europos tapatybės jausmą, praktiškai parodoma, kaip europiečiai gyvena kartu kaip viena bendruomenė.

Europos Karolio Didžiojo jaunimo premiją kasmet teikia kartu Europos Parlamentas ir Acheno tarptautinės Karolio Didžiojo premijos fondas.

Pirmoji premija už geriausią projektą yra 5000 eurų, antroji - 3000 eurų ir trečioji - 2000 eurų. Kartu su premija konkurso pirmosios-trečiosios vietų nugalėtojai gaus kvietimą aplankyti Europos Parlamentą (Briuselyje arba Strasbūre) Be to, visų 28 atrinktų nacionalinių projektų atstovai bus pakviesti į keturių dienų kelionę į Acheną (Vokietija).

Premijas už tris geriausius projektus įteiks Europos Parlamento Pirmininkas ir Acheno tarptautinės Karolio Didžiojo premijos fondo atstovas.